Koncerty 2022

14. 02. 19:00 Tloskov, Centrum sociálních služeb

O.F. a HROMOSVOD

05. 03. 19:30 Kdyně, náměstí - benefice pro Ukrajinu

Ondřej Fencl duo (s Vojtou Jindrou)

10. 04. 20:00 Praha, Kaštan

O.F. a HROMOSVOD

01. 05. 16:00 Litvínov, zámecký park

Mertohrubosvod (V.Merta-J.Hrubý-O.Fencl a starý Hromosvod)

07. 05. 20:30 Horní Maxov (Jizerské hory)

O.F. a HROMOSVOD

20. 05. 18:00 Nová Paka, Jírovy sady

O.F. a HROMOSVOD

25. 05. 19:30 Milevsko, Galerie M

Ondřej Fencl trio (půlHromosvod)

28. 05. 13:00 Vratislavice, pivovar Konrád

O.F. a HROMOSVOD

31. 05. 19:30 Ústí nad Orlicí, slavnosti

O.F. a HROMOSVOD

14. 06. 15:00 Praha, Viola, Ceny ČLF

Ondřej Fencl trio (půlHromosvod)

18. 06. 15:00 Rýzmberk, festival Guláš

O.F. a HROMOSVOD

25. 06. 17:15 Polnička u Žďáru n. Sáz., KD

O.F. a HROMOSVOD (+ 5P Luboše Pospíšila)

01. 07. 20:00 Šemanovice u Kokořína, Nostalgická myš

O.F. a HROMOSVOD

09. 07. 20:30 Chotěmice, Vesnický hudební klub

Mertosvod (V.Merta-O.Fencl a starý Hromosvod)

16. 07. 20:15 Staré město pod Sněžníkem, Bioslavnosti

O.F. a HROMOSVOD (+ Tatabojs, Schodiště, V.Koubek...)

30. 07. 17:30 Letovice, festival 3+1

O.F. a HROMOSVOD (+ Vlasta Redl, Prago Union...)

10. 08. Havlíčkův Brod, náměstí - kulturní léto

O.F. a HROMOSVOD

11. 08. 19:00 Semily, městské slavnosti

O.F. a HROMOSVOD (+ Lucie revival)

02. 09. 20:00 Vlkov u Veselí n. Luž., pískovny

O.F. a HROMOSVOD (+ Vichrberry)

03. 09. 14:00 Vraňany u Mělníka, slavnosti

O.F. a HROMOSVOD

03. 09. 19:00 Rýmařov, slavnosti

O.F. a HROMOSVOD (+ Richard Muller)

10. 09. 16:45 Veltrusy, slavnosti pravého břehu

O.F. a HROMOSVOD

17. 09. 17:00 Krasetín pod Kletí, U Kuchařů

Ondřej Fencl trio (půlHromosvod)

18. 09. 11:30 Mělník, vinobraní

O.F. a HROMOSVOD

24. 09. 22:10 Svitavy, Svatováclavský košt

O.F. a HROMOSVOD

08. 10. 13:15 Obřiství, slavnosti

O.F. a HROMOSVOD

08. 10. 20:00 Potočná (Číměř), stodola U Majdy

O.F. a HROMOSVOD

20. 10. 19:00 Hradec Králové, divadlo Drak

O.F. a HROMOSVOD

05. 11. 20:00 Drahov, klub Kravín

O.F. a HROMOSVOD

27. 11. 17:00 Varnsdorf, náměstí - vánoční trhy

O.F. a HROMOSVOD

29. 11. 19:00 Vsetín, KD, malý sál

O.F. a (+ Vichrberry)

30. 11. 20:00 Přerov, klub Teplo

O.F. a HROMOSVOD

08. 12. 20:00 Jablonec nad Nisou, Na rampě

O.F. a HROMOSVOD + hosté

12. 12. 17:00 Třebíč, vánoční trhy

O.F. a HROMOSVOD

18. 12. 17:00 Teplice, náměstí - vánoční trhy

O.F. a HROMOSVOD